Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A kihúzott fog helyét ki kell...

A kihúzott fog helyét ki kell takarítanom vagy hagyjam úgy ahogy van?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta,hogy az alvadt vért hagyjam a sebben,mert az segíti a gyógyulást.Egy másik meg azt mondta,hogy ha benne hagyom,akkor begennyesedik a seb és bebüdösödik.Most akkor melyik az igaz?
2010. dec. 30. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad hozzá nyúlni, majd az lejön magától ha már nem lesz rá "szükség". Ahogy eszel, iszol, nyelsz, folyamatosan távozik onnan valamennyi. Nekem 4 vagy 5 nap alatt teljesen eltűnt.
2010. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Bebüdösödik, de akkor se piszkáld pár napig. Inkább "szippogasd" a nyelveddel, de csak óvatosan, ha nagyon zavar. Ha sok benne a cucc, alkoholos fülpucolóval piszkálhatod, de én ezt se javasolnám. Kipucolódik az majd úgyis, ahogy kiegyenesedik a teteje.
2010. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fogamat is húzták, de nem csináltam vele semmit. Ha fájt, vettem be gyógyszert, de a sebet úgy hagytam. Ha nagyon rossz, kérdezz meg egy 3. orvost, és a többség dönt, de sztem nem kell babrálni.
2010. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Da puta madre ***** válasza:
100%
Nem szabad leszedni az alvadt vért, rajta kell hagyni. fogat mosni ugyanúgy kell, persze ott kihagyni, és vigyázni, ne menjen bele fogkrém. Öblögetni nem szabad alkohollal.
2010. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor nem nyúlok hozzá!Mégegyszer köszi!!
2010. dec. 30. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!