Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális, hogy foghúzás...

Az normális, hogy foghúzás után (3 nappal) is fájnak a kihúzott fogam körül lévő egyéb fogak?

Figyelt kérdés

Az ínyem is bevan dagadva vagy én már nem tudom lényegében van amikor az ínyem is fáj és az egyik fogam is amelyik a kihúzott mellett volt.


Hozzátenném, hogy annyira össze volt már tömörülve a 3 fog, hogy a középsőt kirántotta ami egy parányi lyukat vájt a 2 fogamba. Fájhat emiatt? Vagy lehet benne maradt valami csontszilánk??:S


2011. márc. 3. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz erre pontos választ adni, de van olyan h fantom fájdalom...azaz a már meg nem lévő fog is fájhat, de ez csak pszichológia!
2011. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb két hétig fájt a helye a fogamnak,a nyelvem alatti rész az állkapocs csontom és a fogaim alul. Elmentem az orvoshoz ,de mint kiderült csonthártyagyulladásom lett..pedig nem gyulladt fogat húztak ki.Na az nagyon kemény volt senkinek nem kívánom,sírtam vertem a falat bedagadt az arcom nagyon depis lettem. Volt egy olyan húzásom is amikor megsérült a húzott fog melletti fog ,ami tömött volt,de az nekem nem fájt.Mindenesetre én a tapasztalataim alapján azt mondom normális.Gondolj csak bele egy csontot ráncigáltk ki a szádból,és egy eleven seb van a szádban.
2011. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül is nekem elviselhető a fájdalom ha 6 óránként veszek be fájdalomcsillapítót :S:D...De ha nincs bennem akkor "fáj " 2 fogam meg az ínyem is be van dagadva...
2011. márc. 4. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!