Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fel van húzódva az...

Nagyon fel van húzódva az ínyem. Meg lehet ezt valahogy állítani, vagy viszafordítani?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! nemcsak meg lehet àllitani, meg is kell!!!

valoszinuleg gyulladt az inyed, azért van " felhuzodva", amit màr ma este tenni tudsz,hogy fogmosàshoz puha sortéju kefét hasznàlsz, és finoman, de hatàrozottan megdorzsolod az inyed is. (valoszinuleg egy kissé vérezni fog); A gyogyszertàrban vegyél c vitamint (ne az ilyen 250 grammosat, hanem min. 500 grammosat)A c vitamin segit az inygyulladas lekuzdésében, illetve vegyél Corsodyl oblogeto oldatot. Abban direkt ilyen gyulladascsokkento hatoanyag van.utàna pedig fogorvos, ismertem olyat, aki nem torodott ezzel a problémàval, és most, 36 évesen esténként kiteszi a fogàt egy pohàrba :S

2009. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, valamit javitok: természetesen 500 MILLIgrammos c vitaminra gondoltam :)
2009. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én arany színű sensodyne fogkrémet használok, ami nekem nem csak a fogérzékenységet tette helyre, hanem az ínyemnek is használ. Más ötlet: egy fogtechnikus ismerősöm szerint nagyon hasznos dolog, ha egy-két havonta nyers reszelt krumplival kitömöd a szádat az ínyednél, és hagyod, hogy a leve elvégezze amit kell. Nem tudom pontosan, hogy ez hogyan is működik, de ő a gyerekeivel rendszeresen csinálja, "majompofának" nevezték el, és amíg a krumpli dolgozik, ők jót bohóckodnak :-)
2009. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem paradontax fogkrémet ajánlottak. Ilyen gyógynövényes elég furcsa ízzel. Elég húzós 1200Ft-ba kerül, de használ.
2009. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!