Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Néhány napja elájultam és...

Tenshi-chan kérdése:

Néhány napja elájultam és elharaptam a számat. Egy helyen kiharaptam egy nagyobb darabot, a másik helyen felvágtam. Be van gyulladva és mikor eszem újra felszakad. Mit kéne tennem? Mennyi idő mire begyógyul? Bármilyen segítség jól jönne!

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán orvos tudna segíteni. Azért az sem mindennapi, hogy csak úgy elájulsz...
2011. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Túl hirtelen felállásnak lett a következménye, és még sosem fordult elő, leesett a vérnyomásom. Én inkább a szám miatt vagyok megijedve, mert legalább annyira fáj mint egy fogfájás. Tudom, hogy nem lehet segíteni rajta, de hátha valaki tudna tanácsot adni, vagy felkészíteni, hogy meddig tart a gyógyulás. :(
2011. jan. 4. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy ennyire le tud esni a vérnyomásod -hosszabb távon- ijesztőbb azért.


A száj nehezen gyógyul. Ügyelj a higiéniára (lehet kapni fertőtlenítőszereket szájüregi fertőzések megelőzésére). Esetleg nézesd meg orvossal.

2011. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha evéskor állandóan felszakad akkor el kell menni a szájsebészetre és össze kell varratni. Ha állandóan szakad fel akkor csúnyán fog begyógyulni.
2011. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!