Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kezd mozogni az egyik fogam....

Kezd mozogni az egyik fogam. Már menthetetlen?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta küzdök foginyvérzéssel, fognyakérzékenységgel. Van ahol már elég lent van az inyem, pl. ott is ahol elkezdett mozogni a fogam. Nincs erre semmi gyógyszer? A fogi soha nem ajánlott semmit. Pedig egyébként a fogaim meg jók. :-(
2011. jan. 5. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Keress fel sürgősen egy parodontológust!

Nem is értem, hogy miért nem küldött el a fogdokit?!

2011. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ő még segithet?

Már pedig fogit is váltottam és kérdeztem hogy ezen nem -e lehet segiteni. Inymasszázs, puha kefe, megfelelő fogpaszta, ezt eddig is tudtam de sz@rt se ért.

2011. jan. 5. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Visszafordítani nem, de megállítani megtudja a folyamatot.

Utána ha rendeződött a dolog, esetleg szóba jöhet majd a szájsebész, aki ínyplasztikával jó eséllyel tud majd segíteni a lehúzodott ínyen.

Szóval nyugi, nem reménytelen a helyzeted, csak minél előbb menj vele parodontológushoz!

2011. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jan. 5. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam tökéletesen bevált az orvosizsálya gyógytea.Az ínysorvadást visszafordítja, és a kiesőfélben lévő fog vissza épül az ínybe.Arra figyelni kell , van zsálya tea is, de csak az orvosi zsálya használ.Használati utasítás a csomagon.
2011. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozni akar, csak nem akarom, hogy a kérdező illúziókba ringassa magát. Az ínysorvadás visszafordíthatatlan folyamat, ezt klinikai vizsgálatok támasztják alá.

Egyedüli lehetőség, amit már fentebb írtam.

2011. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy próbát megér. És hol lehet olyat kapni? Biobolt vagy patika?
2011. jan. 6. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyógynövény boltokban kapható. Túl vagyok a hetvenen, és több évtizede rendbe tudom így tartani az ínyem, fogaim.

Egyetlen fogam esett ki a sorvadás miatt. Mikor a következő fogam kezdett mozogni, akkor ajánlották az orvosi zsályát, azóta használom sikeresen.

2011. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 7. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!