Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A hagymának a szagát mivel...

A hagymának a szagát mivel lehet "elfedni"?

Figyelt kérdés
Egyik barátom hagymát evett és este megy buliba, azért szeretném kérdeni, hogy mit csináljon, hogy ne érződjön annyira? fogmosástól nem megy el :/
2011. jan. 5. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy tudom fokhagymával:)viccet félretéve assze petrezselyemmel,de szerintem addig még mossa meg kétszera fogát ha van száj viz öblögessen,kapjon be pár mentolos cukrot vay árgot,addig is valamennyire elmegy,amugy a tej ugy halottam semlegeseitit a szagot azaz igyon akár egy pohár tejet,sokszor azt mondják nem is a szájbol hanem inkább gyomorbol jön a szag.
2011. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó erős mentolos rágó+szájsprét gyakran használni.
2011. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogmosás+rágó. Suli előtt anno volt hogy ettem hagymát, és senki se vette észre. Még rá is kérdeztem direkt, próbálgattam
2011. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a tejet meg a petrezselymet ismerem.

De kipróbálhatja, hogy valami keményebbet eszik, ami "ledörzsöli" az apró hagymamolekulákat. :-))

Pl. répa, karalábé, vagy kétszersült.

2011. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felemeled a karod...


A szájszagot sima rágóval vagy fogmosással el tudod fedni, viszont ha böfizel akkor úgyis hagymaszagút fogsz. Szerintem ne böfögj és nem lesz annyira gáz...amúgy meg mindenkivel történhet ilyesmi.

2011. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!