Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiálló fogaim vannak (csak az...

Kiálló fogaim vannak (csak az 1. kettő), van valami gyorsabb módszer az állandó fogszabályzónál ami helyrehozza?

Figyelt kérdés
valami műtét vagy nem tudom
2011. jan. 6. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Kihúzás, és pótlás készítése, de ezt nem ajánlom, inkább a fogszabályozás!
2011. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cass90 válasza:

A fogszabályzó hosszú távra szól, tartós. Érdemes magándokinál csináltatni, bár elég drága... alsó 150 ezer, felső szintén - az átlátszó még drágább, bár állítólag gyengébb is, talán tovább kell hordani.

Nekem 1,5 évig volt fenn az állandó, nem vészes. De utána 4-5 évig - néha még most is - használom az estit.

2011. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fogszabályzós vagyok már egy éve. Neked is ajánlom :)

Egyébként doki mondta, hogy csak az első kettő?

Mert én is azt hittem régen, hogy kiáll az első fogam aztán a doki felvilágosított, hogy valójában az egész fölső fogsorom kintebb van, mint kellene lennie. Mostanra már láthatóan sokkal szebb lett:)

2011. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem a doki mondta én csak benézek a tükörbe és az 1. kettőt látom :)

és mennyi idő alatt hozta helyre neked az fogszabályzó?

az már amikor abban a pillanatban amikor felteszik beljebb húzza?

2011. jan. 6. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Kicsit már akkor is húz rajta mikor felrakja.

De kb havonta húz rajta és egyre jobban beáll a helyére.

2011. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem fél éve van fogszabályzóm, mert kiállt felül az egyik szemfogam (úgy képzeld el, mint egy vámpírfogat) és az alsó fogsorom rettenetesen nézett ki... Most már egyre szebb és szebb! Ha ilyen lett volna fél évvel ezelőtt, semmi képpen nem rakatok fel fogszabályzót. 1,5 évig kell hordanom. Az állítások után a fogak eléggé fájnak, de csak pár napig (vagy maximum 1 hétig.) Ettől független én szeretem hordani, főleg mikor színes gumikkal rögzíti az ívet. ;)
2011. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első pár hónapban változtak jelentősen a fogaim, most már azért lassabb a fejlődés, de remélem annál biztosabb :)

Elvileg most már lassan majd leveszik. A rögzített fogszabályzó minimum 1-1,5 évig fent szokott lenni.

Az elején elég kellemetlen volt, voltak gondjaim az evéssel, de egy hét múlva már szinte azt sem éreztem, hogy fogszabályzóm van.

2011. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat (:
2011. jan. 8. 12:35
 9/9 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám,de sajnos túl drága. :(
2011. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!