Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A sulival fogászatra megyünk...

A sulival fogászatra megyünk es tudom, hogy van egy kis fogko 2 fogamon. De nagyon felek attol, hogy csufolni fognak erte. Nagyon gaz a fobko? Meg vmi hazi gyors modszer nincs a fogko eltuntetesere?

Figyelt kérdés
Mar anyaval is azon voltunk, hogy valamikorra idopontot kerjunk a dokitol de a tanar bejelentette, hogy fogaszatra megyunk es akkor ott a sulis orvos meg felek, hogy majd csak a felhajtast fogja csinalni, es mindenki evvel fog szekalni:/ nem tudtok vmi gyors hazimodszert? Vagy a körömreszelővel nem lehet kapargatni itthon gyors meg reggel? Lecci segitsetek!!
2011. okt. 4. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogkő nem akkora szégyen, mintha koszos lenne a nyakad. Hagyd, hogy az orvos szedje le. Ha te kapargálod, megsérted a fogzománcot, és tönkremegy a fogad.
2011. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kis fogkő még nem a világ! Nem fog miatta senki sem szekálni. Amikor mész legyen illatos a szád és nem lesz semmi ciki.
2011. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fogkő nem gáz! :)

Nekem 3 havonta újraképződik és egyszerűen akármivel, akárhogy mosom, újra megjelenik. Egyetlen ellenszere, hogy leszedetem 3 havonta. :)

2011. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az orvosoknak nem szokása cikizni a pácienst, szép is lenne... O_o az osztálytársaknak meg nem kell beszámolnod arról is, mikor mész szarni, nem?

gyanítom nincs olyan, akinek ne lenne fogköve. Ha meg már amúgy is látható, akkor így is észrevehették már, nem?

2011. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mert amikor anyana mutattam nem is latta mert az also 2 fogamon van elol, es azert nem latszik mert belul van es nem azon az oldalan, ahol ugye mindenki latja a fogat. Es nemcsak, hogy belul de a fogak toven van igy senki nem latja csak a fogorvos. Mert hogy csak o nezi meg alaposan a fogunkat. Meg alapvetoen szep feherek a fogaim csak az elulsokon belul van egy kis fogkko :(
2011. okt. 5. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a fél csoportnak lesz fogköve. Ez minden embernél előfordul. A doki 10 perc alatt leszedi majd. De gondolom ad egy időpontot amikor vissza kell menned. Egyáltalán nem gáz!
2011. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!