Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindig kihúzzák a bölcsességfo...

Mindig kihúzzák a bölcsességfogat?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, már félig kinőtt,de anyum mondott egy olyat, hogy mindig kihúzzák, mert szinte biztos, hogy bedurran. Ez tényleg igaz, vagy csak rám akarta hozni a frászt?
2011. jan. 10. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 vagyok az összes bölcsességfogam meg van. Igaz ebből kettőre korona kell. De megvannak.
2011. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de könnyen elromlik, mert nagyon hátul van.
2011. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha rendellenesen nő, vagy nincs helye kijönni, vagy ha nincs vele szemben fogad, így nem tudod érdemlegesen használni, és tisztítani. Ezért hamarabb elromolhat.
2011. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszi a válaszokat. :) Remélem nekem semmi bajom nem lesz vele...
2011. jan. 10. 17:34
 5/8 anonim válasza:
55%
én is 19 vagyok és nekem már 2-t kihúztak...hát nem volt semmi :S el kell mondanom, hogy nagyon fájt :( amúgy a bölcsességfogakat mindig ki kell húzni, mert azok romlanak el a leghamarabb... én 13 voltam mikor kinőttek (igaz csak félig)..Az elsőt nyáron a 2.-at ősszel húzták ki.. :) Igaz a 2.-nak semmi baja nem volt, magamtól mentem el kihúzatni :D szóval ha nem is mostanában de egyszer neked is be fog durranni sajnos, és el kell távolítani :(
2011. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó nem vagy bölcs. Minek kihúzatni egy ép rágófogat? A Legfontosabb fogak egyike.
2011. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha sokat rágsz és alaposan mosod a fogad soha nem lesz vele semmi bajod! a bölcsességfogak okkal nőnek ki nem pedig evolúciós maradványok
2011. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2011. júl. 27. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!