Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosnál akkoris kell...

A fogorvosnál akkoris kell fizetni ha csak meg akarom nézetni a fogaimat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, hogy lyukas a fogam, ráadásul felül van és nem is látom. Csak ha csokit eszek akkor mindig fáj. Nem volt még lyukas fogam azért vagyok ilyen értetlen.
2011. jan. 13. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Most miért kéne már fizetni? Van körzeti fogorvos, ahova tartozol aszerint, hogy melyik utcában laksz, alapellátásokért sem kell fizetni. Ha maszekba járkálsz, akkor oda akkor is kell fizetni, ha csak megnézeted.
2011. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én magánhoz járok és nála a vizsgálatért nem kell fizetni.
2011. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magánhoz szerintem ott is kell, ahová én járok, még vizitre is - hisz az idejét "veszed" el a fizetők elől. Hacsak nem annyira jófej.. max.

Arra, hogy megnézesd, hogy van-e lyukas fogad, szerintem a rendelő is bőven elég, hisz ott még mondhatod, hogy ne csinálja meg, csak megnézetted. :)

De ha fáj, akkor szerintem már úgyis lyukas. Tükörben nem tudod megnézni akár egy kis tükörrel egy másikkal szemben?

2011. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

OEP leírás az orvosi ellátásról:

[link]

2011. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nevelő apumnál az első megnézés ingyenes (maszek), a többi fogorvosnál nemtudom.
2011. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!