Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vajon a fogkövemet is leszedte...

Vajon a fogkövemet is leszedte? Voltam ma fogorvosnál, javitgatja a fogaimat, cserélegeti a töméseket, ma furkáltam 1 ideig, majd aztmondta, hogy jó, hogy ma ezt a fogamat csinálja mivelhogy, eléggé szuvas, van rajta 2 kis pont.

Figyelt kérdés
Vajon eltávolitotta a fogkövemet is?
2011. aug. 22. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
A fogkőleszedés egy elég nagy horror, utána vérzik az ínyed, azt tuti észreveszed, ha csinálja. Biztos, h nem csinálta, ha nem emlékszel rá.
2011. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
horror????nekem az összes fogamról szedte le,semmit nem éreztem:D
2011. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az nem csak polírozás volt akkor? Bárki, akinek volt fogkőleszedése az ismerettségi körömben ugyanazt mondja, amit én. A páromat 4 év után nekem kellett elvinnem fogdokihoz, mert nem mert menni, nehogy újabb fogkőleszedése legyen.
2011. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
még ezt is mondta,hogy kicsit érzékenyebb lesz az inyem , de muszáj megcsinálnia. néhanéha,mintha hozzáért volna az inyemhez a fúró vége,de nemvolt szörnyü,inkább a hang idegesitett : )
2011. aug. 22. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
1000% hogy fogkő leszedés volt,2 alakalommal csinálta meg,külön bal,külön jobb oldal,kaptam érzéstelenítőt is.gondolom te akkor nem kaptál ha ennyire negatív a tapasztalatod.
2011. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem volt érzéstelenítés nálam :(
2011. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen,érzéstelenitette : ) fogkő leszedésnél a fekete kis pontok eltünnek a fogakról ?
2011. aug. 22. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem az volt a legrosszabb,utálom a szurit fogászaton:S ráadásul alul és felül is szúrt,nem is 1x,kb 5 helyre:\

de inkább mint hogy bármit is érezzek abból amit csinál...:)

legközelebb szerintem említsd meg h nem e kaphatnál,mert azt én is hallottam hogy nem mindenhol adnak!

2011. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,én is azt ajánlom ,hogy merd kérni... rengetegszer voltam ez előtt fogorvosnál,ott nem adtak,sőőt,meg sem kérdezték, mióta ide járok mindig megkérdezik... igy azért sokkal egyszerübb : ) szeretek fogorvoshoz járni,pedig én amiket túléltem...
2011. aug. 22. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!