Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szuvas fogak, Elektromos fogkefe?

Szuvas fogak, Elektromos fogkefe?

Figyelt kérdés

kaptam a fogamra elmex gélt hogy avval tüntessem el a fgoszuvasodást. ez segít rajta? mennyi idő mire eltűnnik?


másik kérdésem: az elekromos fogkefe nem roncsolja a fogakat? olyan fura érzés amikor használom, vagy majd megszokom?


2011. jan. 16. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Elmex gél nem tünteti el a fogszuvasodást, csak a fogorvos, ha betömi. A gél arra jó, hogy ásványi anyagokat juttat a fogba, és keményebb lesz ettől a zománc, és nehezebben lyukad ki.Az elektromos fogkefe nagyon jó, csak használd!!
2011. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elektromos fogkefe nagyon jó, ha helyesen használod.

Nem úgy kell vele fogat mosni, mint a manuális fogkefével.

Nem szabad húzogatni a fogadon, csak ráhelyezed és hagyod, hogy tisztítson.

Az elmex gél is nagyon hasznos, de a fogszuvasodás megelőzésében és nem a helyreállításában. Szuvas fogat már semmi nem fog helyreállítani, mivel roncsolódva van a fog állománya.

2011. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szia!


attól is függ, mennyire romlott már a fogad. ha a fele odavan, akkor már valószínűleg nem lehet megmenteni, ha csak egy kicsit látszik, akkor még megmenthető. nekem használt! fél év kb mire tutira helyrejön. de mondom attól is függ, mekkora a romlott rész. visszaépíti a fogzománcot. ez nem vicc. két hetente mostam vele.

2012. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!