Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell elkezdeni a...

Mikortól kell elkezdeni a fogak ápolását? Milyen fogkefe és fogkrém szükséges?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kislányom,és már 6 foga van.Ráérek még a fogmosással?
2010. júl. 3. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogakat már nagyon hamar el kell kezdeni tisztán tartani, hogy megszokja. Pont most láttam a tv-ben 1 babás műsort, amiben az volt, hogy 1 éves kortól lehet fogkrémet, addig csak "gyakoroljunk" anélkül, meg amíg picur, addig meg ezek a tisztítókendők, gumis fogkefék, stb.
2010. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már mosnotok kell, a szakértők szerint 1 fognál is. A DM-ben vettem neki babafogkefét, eleinte azzal, sima vízzel, majd 1 éves kora után áttértünk a szilikonos ujjra húzhatóra, ahhoz adnak fogkrémet is. Amióta elfogyott az a fogkrém, nem hajlandó ezt a fogkefét elfogadni, csak az olyat, mint előtte volt (tehát a "normálisat"), fogkrémje most Elmex van.

A.

2010. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A kislányom Nenedent-baby-t használ, és MAM-os fogkefét, 11 hónapos és 6 foga van. Kb. fél éve korában jött ki az alsó kettő, azóta mossa egyszer egy nap. De nemsokára bevezetjük a napi két fogmosást.

2010. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de szeretnék ezzel kapcsolatban kérdezni. A lányom 2,5 éves és a fogmosással nem lenne gond, de ezektől a babáknak gyártott tutti-fruttis fogkrémektől hányingere van (hozzátenném nekem is, nem tudom, hogy ezt hogy szerethetik a gyerekek) Esetleg nem ismertek olyan fogkrémet, ami nem cukorszirup ízű?
2010. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!