Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha gyökérkezelés...

Mit tegyek ha gyökérkezelés után érzékeny a fogam?

Figyelt kérdés
Egész pontosan most voltam és még nem tette bele semmilyen tömést, de harapásra érzékeny
2009. febr. 2. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi még egy darabig az is lesz. Addig nem is fogja végleges töméssel lezárni, míg érzékeny egy kicsit is. Nem tudsz vele semmit csinálni, csak gyógyszert venni be, ha fáj. Ha nyitva van a gyökere, óvatosnak kell lenned, hogy ne tudjon belemenni semmi.
2009. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hétig kb nyitva lesz és utána ha már nem fáj gyökértömi.NEmtudom h neked nyitva hagyta e vagy rátömött...?!
2009. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2.vok, jah nincs benne semmi...ok, szívogatni kell, ha már szívod és nem fáj akkor lehet betömni
2009. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát egy ilyen lyuk van a tömésen, és az érzékeny, de csak ha ráharapok. akkor nincs semmi komolyabb probléma?
2009. febr. 2. 21:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és akkor azon az oldalon ne is egyek?
2009. febr. 2. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát a doki nem javasolta h ott ne egyél? Ha ott eszel tele megy minden cuccal aztán nehezen birod kiszedni
2009. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megkérdeztem, azt mondta, hogy ehetek ott, de furcsálltam
2009. febr. 2. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!