Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerdán tömték be a fogamat,...

Pinky1981 kérdése:

Szerdán tömték be a fogamat, most érzékeny lett, lehet gyökérkezelés kell?

Figyelt kérdés

Nem tipikus fájdalmat érzek.

Csak akkor rossz ha iszok valamit. Minegy hogy hideget, vagy langyosat, utána megfájdul.

Holnap menjek vissza a fogorvoshoz ? Szerdán mennénk nyaralni.


2011. júl. 14. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, visszamentem és azt mondta a doki h nem zár jól a tömés, csiszolt rajta kicsit és minden ok lett:) Szerintem ha tudsz, menj vissza mindenképp...
2011. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod Magad nyugtatni, menj vissza, kérj egy röntgent a hétvége előtt - ha nincsenek nyitva hétvégén. Ha igen, akkor nyugodtan várj.

Nekem is volt ilyen, h kérdéses volt, hogy elég lesz-e a tömés, mert a gyökérzónát nagyon közelítette a lyuk, de aszonta a dokinő, hogy várjak, 2-3 hétig is érzékeny lehet.

Utána ha elmúlik, nyertünk (szerencsére így lett), de ha gyökérkezelni kell, mert begyulladt, akkor az úgyis hamar kiderül.


Vegyél be vmi fájdalomcsillapítót és vigyázz rá - én sokszor odaképzeltem a fájdalmat, mikor csak a fogamra figyeltem.

2011. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!