Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Dr. Bérces Kinga fogorvos elérhetőségét megadnátok nekem?

2009. febr. 2. 22:17  Privát üzenet  

A válasz
Nézd meg neten esetleg,tudod,GOOGLE,mert egyébként nem nagyon kapsz itt ilyen kérdésekre választ.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009. febr. 2. 22:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, ezen már túl vagyok. Sajnos sem a neten, sem a különböző tudakozóknál nem tudtak segíteni. Ezért gondoltam, ha valakinek megvan a száma, itt megadhatná.

# 2/2Időpont 2009. febr. 3. 11:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szekszárdon vagy Pécsen jó fogorvost keresnék, aki fogszabályozással foglalkozik. Írnátok nevet, címet, elérhetőséget?
Mondanátok nekem jó fogorvost? Aki megcsinálja és nem tönkre teszi a fogam. Meg elérhetőséget. És ne fizetős legyen.17hetes terhes vagyok
Dr. Sigmondi Péter fogorvos elérhetőségét keresem. Hol dolgozik? Mi az elérhetősége?
Ki tud mondani elérhetőséget a tatabányai Dr Káfony Ildikóhoz?
Vesztergom Dóra Doktornőnek van magánrendelése? Ha igen, hol, elérhetőséget tudtok adni?
Kezelt már valakit Dr. Hupuczi Petronella preeclmapsiával vagy Hellp-szindrómával? Elérhetőségét meg tudná adni valaki?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!