Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Ki tud mondani elérhetőséget a tatabányai Dr Káfony Ildikóhoz?

Időpontot szeretnék kérni Dr Káfonytól de sajnos nincsen telefonszámom hozzá. Esetleg tudna róla bárki bármit mondani? Tapasztalatok? Árak?

Előre is köszönöm!

2010. szept. 15. 15:26  Privát üzenet  

A válaszok
Tatabánya Sárberki ltp.321. Tel: 34-330-821

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2010. szept. 15. 17:28 Privát üzenet
ha az sztk-s rendelésére mész akkor ingyen van. Azt tudom, hogy Környén rendel sztk alapon. Akkor Tbányán van ezek szerint magánrendelője?! A Környei számot meg tudom adni, ha az is érdekel.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2010. szept. 15. 17:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Biztos jó ez a telefonszám? A telefonkönyvbe én is ezt a számot találtam de ott a Liliom utca szerepelt, ha jól tudom az vhol bánhidán van

# 3/4Időpont 2010. szept. 16. 08:18 Privát üzenet
Az interneten volt ez a telefonszám megadva, de próbáld ki.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2010. szept. 19. 08:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Dr. Kesztyűs Antal tatabányai fogorvos milyen?
Szekszárdon vagy Pécsen jó fogorvost keresnék, aki fogszabályozással foglalkozik. Írnátok nevet, címet, elérhetőséget?
Mondanátok nekem jó fogorvost? Aki megcsinálja és nem tönkre teszi a fogam. Meg elérhetőséget. És ne fizetős legyen.17hetes terhes vagyok
Dr. Sigmondi Péter fogorvos elérhetőségét keresem. Hol dolgozik? Mi az elérhetősége?
Ki tud tel. Számot a tatabányai dr Káfony Ildikóhoz?
Dr. Bérces Kinga fogorvos elérhetőségét megadnátok nekem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!