Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fájnak alul az első...

Nagyon fájnak alul az első fogaim! Mi tehetnék?

Figyelt kérdés
Lassan két hete,hol az egyik hol a másik fáj!De éjjel óta nagyon fáj alul az első fogaim! Kisugározhat valamelyik fogam? Ínyem is be van gyulladva,de az mindig is be volt,még a fogorvos sem tud vele mit csinálni! Már a fájdalomcsillapító sem mulassza el teljesen a fájdalmat!
2011. jan. 20. 10:38
 1/5 anonim válasza:
Nincs fogkoved veletlenul ? Mert attol is fajni szoktak.
2011. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De van,voltam is orvosnál,hogy távolítsa el,de félbehagyta mondván,hogy annyira gyenge a fogzománcom,hogy nem érdemes megcsinálni,mert nem mennék vele semmire.Azt mondta először erősítsem meg a fogzománcom!
2011. jan. 20. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen menj el egy másik fogorvoshoz is, ez akár súlyos fogágybetegséghez is vezethet és akkor elveszted a fogaidat. A fogkövet mindig el kell távolítani, éppen azért, hogy ne súlyosbodjon a gyulladás. Nyugodtan menj el az sztk-ba, ott sem hentesek dolgoznak de ha neked nem tetsző javaslattal áll elő, legfeljebb azt mondod, hogy köszönöd, otthon átgondolod, azzal veszed a kalapodat és elmész egy másik orvoshoz. Bátorság!
2011. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnapra kaptam időpontot,kíváncsi vagyok,hogy mit fog mondani a doki,hogy mitől! Múltkor miután betömött két fogamat,ugyanígy fájtak a fogaim,visszamentem és ki kellett húznia amit megcsinált! De azóta nem volt új tömésen! Majd holnap kiderül!
2011. jan. 20. 15:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjártam a fogorvost! Azt mondta,hogy azért mert be van gyulladva az ínyem,kaptam rá ecsetelőt meg homeopátiás cseppeket.Egy hónap múlva kell visszamennem professzionális tisztításra!
2011. jan. 21. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!