Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy belém csavarodjon? Első sorban férfiak válaszát várom

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, összejöttem a volt főnökömmel, aki nálam jóval idősebb és rengeteg egyéb oka van, ami nem éppen teremti meg a feltételeit egy legàlis, boldog párkapcsolatnak, de a hangsúly nem is igazán ezen van. Mindig is izzott közünk a levegő, most pedig egy fantasztikus éjszakát töltöttünk el együtt. Másnap többször is hívott és külön hangsúlyt fektetett rá, hogy a tudtomra adja, fantasztikusan érezte magát, s várja a folytatást.

Azóta eltelt két nap és nem keresett, én egy semleges, "jó fej" smst írtam neki, amire nem reagált..igazából minden vágyam azt elérni, hogy a tenyeremből egyen és úgy érezzen irántam, mint eddig senki iránt.

Férfiak ötleteit várom!

Köszönöm


2011. jún. 11. 09:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az az sms nem kellet volna, majd jelenetkezik ő, vagy kedden a munkába
2011. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de valószínű hogy addig voltál neki érdekes amíg meg nem kapott.

Sokszor vagyunk mi így férfiak.

Ha újra szüksége lesz rád akkor majd keresni fog.

De ez közel se szerelem!

2011. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

ezt sajnos már elbuktad,mivel összebújtál vele

ha komoly kapcsolatot szeretnél akkor ne dugás után próbálkozz,legyen benned egy kis tartás és ne add oda legközelebb magad ilyennek mert egy az hogy rossz híed hamar eljut mindenkihez,másik meg hagyd had pedálozzon kicsit a pasi,jó az egy éjszaka meg minden,de tudat alattiban nem szeretjük a könnyűvérű nőket

24/f

2011. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
lebukott otthon.... lehet, hogy nem is ő olvasta az sms-t hanem az asszony.................
2011. jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
én mindjárt kiteszem a kérdést, hogy basszus, velem miért nem ugrik be soha senki így egy vad menetre!
2011. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Egy évig volt a főnököm, már nem dolgozunk együtt. De az egy év alatt sok időt töltöttünk együtt...

Én azzal a tudattal mentem bele, hogy lehet, hogy az egy éjszakával búcsút is inthetek neki, azzal kavart meg, hogy másnap keresett és annyira sok pozitív visszajelzést adott, ráadásul megjegyzéseket tett a jövőre nézve, hogy szeretne még velem lenni. Ebből gondoltam, hogy ha csak egy éjszakát tervez, nyilván fel sem hív.

Így viszont szeretnék minél többet kihozni ebből, intenzív érzelmeket, szenvedélyes talàlkozásokat, jó lenne tudni, mitől csá adódna be teljesen

2011. jún. 11. 11:00
 7/21 A kérdező kommentje:
Bocs, csavarodna :) a telefonom néha ki akarja találni helyettem, hogy mit akarok írni
2011. jún. 11. 11:05
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kb. ennyi volt... Magamat a pasi helyébe képzelve nem tudom elképzelni, mivel tudnál "becsavarni".
2011. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Bocs: magadba csavarni :)

Vagy hát 1-2 ötletem talán mégis lenne, de nem biztos, hogy Te most olyanra vágysz.

2011. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
érdekes kérdés (bocs csak megjelöltem)
2011. jún. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!