Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez valami fertőzés a számban?

Ez valami fertőzés a számban?

Figyelt kérdés
a számban vannak ilyen fehér nemtom mik oldalt.. meg az ajkamon belül is van 1-2 pontszerü... mintha megsértettem vna ésjönnele a bőr csak ez olyan fehér.. sokszor van ilyenem nemtudomhogy miért emeg hogy mikor szokott elmulni... mit tegyek rá? éha valami hülyeséggel mamám befujja...lehemostis kérek tőle... de ez mitől van... hogy kerüljem el,?
2011. jan. 24. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Afták lehetnek a szádban. nagyon kellemetlen,illetve fájdalmas.

a FLOGOSOL öblögető folyadék nagyon hamar meggyógyítja és fertőtleníti.

vény nélkül kapható.

jobbulást.

2011. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van, afta a neve!Glikosepttel öblögettem, és amikor elmúlt lecseréltem pl a fogkefémet, mert bacilus forrás.Egyébként meg szerintem a legyengült immunrendszernél jön ki, vagy macska,kutya puszilgatásnál, de ez csak az én véleményem!A googleba keress rá az afta szóra!
2011. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát beirtam néztem képeket de nekem ennyire nem durva :/:S csak angyon apró... hál'istennek veszek holnap öblögetőt drága?
2011. jan. 24. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
a FLOGOSOL egy ezres körül van, de megéri, hidd el.
2011. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!