Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a baja az ínyemnek? Nem...

Mi a baja az ínyemnek? Nem látni rajta semmit, talán begyulladt? Vagy valamilyen fertőzés? Ha az, milyen? Mennyire súlyos?

Figyelt kérdés

Az egész vasárnap kezdődött, amikor hátul az ínyemen keletkezett egy fehér kis pont. Lekezeltem Phlogosollal, amivel általában a szájbeli fertőzéseket szoktam, vártam vele, másnap sem lett jobban. Tegnap kicsit megkaparásztam fogkefével, vérzett, de különösebben nagyobb fájdalmat, az eddigiekhez képest nem éreztem /természetesen akkor is lekezeltem/.

Ma felébredtem és mára megduzzadt és átterjedt a számoldalára is, bár az evésben /még/ nem gátol, de attól még ha egymáshoz dörzsölődik a kettő akkor rendívül érzékeny és nagyon fáj.


Tudna valaki információt adni hogy mitől lehet ez?

/nyilván elmegyek dokihoz, csak hadd készüljek fel, hogy mire számítsak/


Előre is köszi!


Ja és puruttyák és puruttyinák kíméljenek!


2010. dec. 15. 15:34
 1/1 anonim válasza:
Szerintem már voltál dokinál, ennek ellenére leírtad a választ. Sima szájfertőzés. Vagy kicsípte valami. Akár dió, akár más.
2010. dec. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!