Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtt ember éjszakai fogcsik...

Felnőtt ember éjszakai fogcsikorgatására van valami "ellenszer"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, ha rosszabbul alszom és erre ébredek, akkor bokánrúgom a páromat.:) Elvileg fogorvosnál lehet csináltatni fogvédőt műanyagból, de a párom hallani se akar róla...
2011. jan. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Èn is hallottam a fogvédöröl.A lányom csikorgatja nagyon a fogait.Pláne ha beteg.A párom is néha,de akkor meglököm,rászólok...

Borzalom hallgatni....Hát még a horkolás....

2011. jan. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az éjszakai fogcsikorgatás lelki problémára utal. Ez az első jel. Próbálj magadban rendet tenni, esetleg egy pszihodoki, mert még időben könnyebb segíteni, pár légzéstechnikával.

Lazíts fekvés előtt relaxálj és úgy feküdj le.

A fogorvosi fogvédőről annyit, ha folyamatosan csinálod pár hónap alatt elkopik, és majdnem hogy hangosabb a gumi miatt.

Lazíts....

2011. jan. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csikorgattam a fogam fiatalabb koromban és a fogorvos egyből rájött mikor kezelt mivel minden kinyitás alkalmával kattant egyet az állkapcsom. Aztmondta hagyjam abba mert egy idő után ki fog akadni az állkapcsom a sok kattanástól amit a fogcsikorgás hozzott elő. Nehéz volt, de egy idő után abbahagytam. Azóta kevesebbet kattog az állam.
2011. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A napközbeni agresszió jön ki éjszaka.Próbálj meg napközben ne idegeskedni.
2011. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!