Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcs. Fogam csücske kifelé...

Bölcs. Fogam csücske kifelé nőtt és sebet csinált a szám belsejébe. Kihúzzák?

Figyelt kérdés
Péntek óta fáj,de csak tegnap vettem észre, hogy legyűrte ott a szám belsejét és fehér seb féle van ott, ami fáj,mert abban a sebben "ül" a fog, amikor becsukom a szám. Eléggé fáj. Ma megyek fogászatra. Ki fogják húzni?
2011. jan. 25. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy húzni kell. Normális, hogy ilyenkor seb van. Nekem is így indult. Aztán mondta az orvos, hogy lesz elég helye, de kicsit ferdén nő. Majd meglátjuk, hogy nő tovább. Aztán teltek a hónapok, mindig csúnya sebes volt a szám, aztán valahogy megszoktam és semmi bajom nincs vele. Tényleg ferde egy kicsit, de nem akadályoz, most már a számat se sebzi ki.
2011. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ettől még nem feltétlen kell kihúzni. Persze, hogy sebet csinált, mivel átszúrta a fogínyed, máshogy nem tud kijönni. Majd be fog gyógyulni. Attól ne félj, hogy fehér a seb, ugyanis a fogínyen mindig fehér színű a varr, szóval nem jelenti azt, hogy el van fertődőzve.

Persze ettől függetlenül menj el orvoshoz, de nem kell beszarni.

2011. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az ínyen, hanem a számon belül van seb,ahol hozzáér a fog.
2011. jan. 25. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!