Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért van az, hogy fogmosás...

Miért van az, hogy fogmosás után is rossz illatú a szám?

Figyelt kérdés
Gyakran fogmosás után kb már fél órával is kellemetlen illatú/szagú a szám. Van egy lyukas fogam, talán azért?
2011. okt. 25. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen, be kéne tömni.
2011. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Be volt tömve, csak talán kiesett a tömés vagy valami hasonlót mondott a fogorvos.

De szerintem is ez lehet a probléma, el is megyek majd a fogorvoshoz vele! ( ha összeszedtem magam és lesz elég bátorságom... :S)

2011. okt. 25. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert lukas a fogad,az nagyon büdi tud lenni:(
2011. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Addig tömd a fogat, amíg nem romlik el nagyon, mint nekem .... nekem betömték, de a tömés letöredezett mert túl nagy volt a lyuk és aztán pedig ki kellett húzatni. Na az már rohadtul fájt .....
2014. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
82%
Ha még a tömés után is érzed a rossz ízt, és szagot, akkor lehet, hogy elhalt a foggyökered. Velem is megesett már! Olyan volt mintha megposhadt volna a víz a számba! Rohantam amilyen gyorsan csak tudtam a fogorvoshoz! A gyökérkezelés 3 alkalmas, de van olyan eset, hogy fájdalom mentes (mivel már elhalt a gyökér) szóval ha szerencséd van, nem érzel semmit! (amúgy amíg nem kezelik meg az elhalt fogat hihetetlenül tud fájni)
2014. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rosszul tudjatok. A kerdezo azt irta h betomtek a fogat csak kiesett a tomes. Akkor nem kene lyukasnak lennie
2018. aug. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Hát nagyon érdekes ,szoktam édességet fogyasztani ,ennek ellenére egy lyukas vagy rossz fogam sincs es nem is volt soha mert naponta háromszor mosok fogat,fogselymet használok és szájvizet is.A fogaim egyszerűen gyönyörűek.Valószínűleg ha nem lennél igénytelen és úgy tennél mint én már alapból tömésed sem lett volna.Igazán példát vehetnél rólam és akkor nem rohadna ki az egész fogsorod .
2019. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!