Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs csont törés ficam...

Állkapocs csont törés ficam rándulás kiugrás?

Figyelt kérdés

Tegnap foci közben egy oldalról jövő labda állon vágott, ugyhogy a jobb alsó állkapcsom ahol a felsőhöz csatlakozik a fül aljánál, kapott egy jó nagyot.

Kissé szájzárasan vagyok, mi lehet vele, ha a következők vannak:

-alapból ha a szám csukva van, nem fáj, duzzanat duzzadás véraláfutás zsibbadás semmi sincs.

-tegnap este összeszoritani nem tudtam a fogakat, kitátani viszonylag ki tudtam. Ma már össze tudom szoritani, ellenben nagyra nyitni a szám nem tudom, a fülemnél fáj.

-Ha nagyra tátom, a füllcimpám mögött-alatt érzem hogy valami elmozdul..másképp mint a bal fülemnél.

-Reggel mikor jobban kitátottam ropogott valami, de ahogy éreztem a bal oldal kattogott.

-beszélni tudok.


Ezek alapján mi lehet? Törést én nem tartom valószinünek, kiugrás? Lehet hogy csak a szalagok nyultak rendesen és azért nem illeszkedik?


2011. jan. 28. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos, szájsebész, ügyelet
2011. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pff ennyire súlyos?:S
2011. jan. 28. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire súlyos LEHET, de ezt csak egy orvos tudja megállapitani.
2011. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gyuribacsika ***** válasza:
Mit állapítottak meg végülis azóta, mi van veled kedves kérdező ?
2011. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nalam majdnem ugyan ez mi lett vegulis ?
2017. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!