Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne 20 fogam...

Mennyibe kerülne 20 fogam kihúzatni, és helyére implantátumot rakatni? Kb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
kb 5MFt (durván 250/db)
2011. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Még egy tini aki totál elégedetlen a csálé fogsorával...
2011. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

itt vannak árak, nem lesz olcsó

[link]

2011. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A foghúzás kb. 100-200 ezer, de ha SZTK-ban húzatod akkor ingyen van.

Implantátum pedig nem kell mind a 20 helyre, elég lehet egy 8-10 darab, aminek darabja 200 ezer ft körül van.

2011. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és gondolom írtó fájdalmas lenne az egész.
2011. jan. 30. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:

ha irtó fájdalmas lenne nem csináltatná senki, érzéstelenítőt kapsz, fájdalmat nem érzel, csak kellemetlen hogy matatnak a szádban, nyomásokat érzel, meg ilyesmik.


ennyire rosszak a fogaid hogy már csak a húzás meg implantátum segíthet csak? nem tudom elképzelni.

2011. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem rosszak , sőt most lett jó ( be lettek tömve meg hídak vannak ) csak megkérdeztem mert majd 10-20 év múlva ha nagyon rosszak lesznek lehet egyszerűbb lesz, és utánna már nem tud kilyukadni meg nem kell fehéríteni se.
2011. jan. 30. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:

ha irtó fájdalmas lenne nem csináltatná senki, érzéstelenítőt kapsz, fájdalmat nem érzel, csak kellemetlen hogy matatnak a szádban, nyomásokat érzel, meg ilyesmik.


Akkor amikor csinálják nem fáj!!Persze az sem kellemes,de viszont utánna napokig vagy hetekig ku.rvára fáj!

2011. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolja bele hogy több centi mélyen be vannak furva azok a fém rudak.Az gondolj bele mennyire fezsitheti az inyedet és az álkapcsodat.Az egyik ismerősnek van és azt mondta hogy akkor amikor csinálják annyire nem is fáj,de utánna 2-3 hétig elég kemény volt,nem tudott enni,szét fesziette az álkapcsát és az inyét.Oda egy idegen anyag van brfúrva több centi mélyen,azt el lehet képzelni hogy mennyire fáj.Azt már olyan mélyre fúrják hogy nem mindenhol hat rendessen az érzéstelenitő.Bár ha nekem is egyszer erre kerül a sor,(ne így legyen),és ha lesz rá pénzem,akkor én is ezt fogom csináltatni!
2011. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 fognál már altatnak
2011. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!