Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megéri 4 rendes felnőttfogamat...

Megéri 4 rendes felnőttfogamat kihúzatni a fogszabályzóért? Lehet olyan gumikat kérni, hogy átlátszó vagy fehér amitől nem látszik annyira a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
megéri. nekem 10 éve volt fogszabályozóm, már akkor is átlátszó volt a gumi
2011. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

attól függ, mennyire girbe-gurbák a fogaid

ha csak kicsit, én nem szarakodnék

ha indokolt, akkor persze muszáj

2011. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 egészséges fogamat húzták ki fogszabályzás miatt, de sztem meg lesz az eredménye.;D

És átlátszó fogszabim van. A gumik is átlátszóak, szinte alig látszik...

2011. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy éri meg,eszedbe ne jusson.
2011. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az nem éri meg ha ocsmányok maradnak a fogaid.
2011. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) rájöttem, h nem szabad engedni, h kihúzzák az egészséges fogaimat, elvégre a fogszabályzót nem azért találták ki és néztem youtube-on videókat a fogszabályozásról, és nálam görbébb fogú emberek fogait helyretették a fogszabályzóval 1- másfél éven belül úgy, h nem húzták ki a fogaikat...
2011. szept. 3. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként gondoljatok bele... Azért egy fogorvos csak többet tud az ő maga akárhány éves tapasztalatával, mint az az ember akinek foggalma nincs az egészről, csak épp unatkozik és nincs más dolga minthogy embereket "ijjesztgessen" azzal h meg ne próbáld... Szerintem ezt a foghúzásos dolgot, a szüleiddel az orvosoddal na meg persze saját magaddal kellene végigbeszélned, nem pedig a youtube-ra feltöltött lökött videókból merítkezni. Nekem spec. 2 fogamat is kihúztak, és azért döntöttem így, hogy megengedem mert megbízok az orvosomban és elhiszem neki, mert muatott mintákat is...Azért valamennyi bizalommal lenned kell az orvosod felé, vagy inkább hagyd a francba az egészet. Na de ezt végülis neked kell eldöntened, de ha engem kérdezel én belemennék a foghúzásba...
2011. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most derült ki, h vmi nagyon rossz orvoshoz küldtek fogszabályzásra. Az osztálytársaméknak ez nem tetszett ezért elmentek egy másik fogszabályzóshoz aki meg is mondta, h 2 fogát fölöslegesen húzták ki. Aztán az LB-nek is kihúzták 3 fogát és már lassan 2 éve rajta van és nem tudják összehúzni neki és pont ma volt a fogszabályzósnál, mert lehet, h a fogszabályzóval anyyira meghúzták a fogát, h ki fog esni(maradandó foga)... szóval ezek után én nem igazán fogok ebbe belemenni...
2011. szept. 5. 16:48
 9/9 anonim ***** válasza:
hát annyira nem tudják a fogát fogszabályzóval meghúzni h ki is essen. nekem egy csomót húzgálta meg feszítgette az orvos, amire kijött a fogam...
2011. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!