Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Koronások! A felhelyezés után...

Koronások! A felhelyezés után mennyi időbe telt, hogy megszokjátok a koronát? Nem nyomta az ínyt?

Figyelt kérdés

Ha bárkinek bármilyen tapasztalata van, azt szívesen várom!

köszi


2011. febr. 1. 17:57
 1/8 tetris ***** válasza:
Úgy emlékszem kellett 1-2 nap, mire megszoktam.
2011. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem fáj az ínyed utána?

semmi panaszod nem volt?

2011. febr. 1. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 7 tagú hidas koronám van felül. Nagyon nehezen szoktam meg, kellett fél év. Az első 2 hónap volt a legrosszabb, voltak olyan pillanatok, amikor legszívesebben kitéptem volna.:(

A fogorvos szegény csak biztatott, hogy jó lesz az, csak időbe telik, míg "beáll" a helyére. Igaza lett, már 5. éve van fenn és most már nagyon klassz.:))

2011. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

fél év?? úristen...

lehet megbánom még h ebbe belevágtam

2011. febr. 1. 22:17
 5/8 A kérdező kommentje:

esetleg még vmi?

az ínyed nem gyulladt be a felhelyezés után? v nem vérzett?

2011. febr. 1. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem az érzés már nem maradt meg, de azt tudom h sokáig matatott a nyelvem még a koronán utána..jaa meg a felsö fogaimat kicsit meg kellett csiszolni hozzá mert nem volt kellemes a harapás.

Most megint egy korona elött állok. Ha megkapom megirom mi lett,de az még kb 2 hét...

2011. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké, én itt leszek :)
2011. febr. 3. 12:32
 8/8 anonim válasza:
1-2 napig tényleg furcsa, de utánna már jó nagyon, nekem csak az idéglenes ragasztásal nyomta, most már a végleges ragasztóval semmit se nyom.
2011. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!