Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi rosszak mindig a fogaim?

Mi rosszak mindig a fogaim?

Figyelt kérdés
Évente 2x eljárok fogászatra, és szinte mindig van egy szuvas fogam, vagy vmi egyéb probléma.Pedig minden este fogat mosok, használok fogselymet és szájvizet is, reggel előfordul hogy kihagyom a fogmosást, de kétlem, hogy ez lenne az egész oka.Arra gondoltam, hogy talán az a baj, hogy nem szeretem a tejet, és így a sajton kívül nem nagyon eszek tejterméket.De lehet, hogy ez hülyeség.Ti mit gondoltok?
2011. febr. 1. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a kérdést elírtam:

MIÉRT rosszak mindig a fogaim?

2011. febr. 1. 19:19
 2/7 tetris ***** válasza:
Lehet ez alkati tulajdonság is. Esetleg próbálj meg rágógumit rágni étkezés után.
2011. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok múlik azon is ,hogy milyen fogakat örököltél! Nekem nagyon rosszak a fogaim! Pl egy hónapja betömte az egyik fogam és más ki is lyukadt a tömés mellett! Azt mondta a fogorvosom,hogy nagyon gyenge a fogzománcom,hiába kezeltük bármilyen szerrel,folyamatosan lyukadnak ki a fogaim!
2011. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyesen mosol fogat? Fontos lenne a belső ívet is mosni és a nyelvről a lepedéket is kicsit lekaparni. Esetleg használj elektromos fogkefét, az alaposabban tísztít és mivel kisebb a feje könnyebben hozzáférsz vele a hátsó fogakhoz. Maszírozd át vele az ínyedet is, még élvezni is fogod!
2011. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ilyen fogakat örököltél.
2011. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az öröklődés lesz a bűnös.Szeritnem helyesen mosom őket, a belső ívet is.A rágóról meg annyit, hogy egész nap rágózok.De minden választ köszönök:)
2011. febr. 4. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor mást tényleg nem tudsz tenni.
2011. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!