Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet tenni, ha genetikail...

Mit lehet tenni, ha genetikailag rosszak a fogaim?

Figyelt kérdés
Legalábbis szerintem genetikailag rosszak. Ápolom őket, rendszeresen, de szinte mindig elromlanak. 1 hónapja voltam fogorvosnál fogat tömteni, most meg már érzem, hogy kilyukadt még egy. Több fogam már ki is van húzva, elegem van ebből. És még csak 22 éves vagyok.
2011. nov. 2. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni. :(

Én is ilyen cipőben járok. Nekem csak annyit javasoltak, hogy szedjek D vitamint. De az sem használt sokat. :(

El kell tűrni és gyűjteni a pénzt egy koronára vagy egy jó implantátumra. :(

2011. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csupán újra kell születni.
2011. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon kell rájuk vigyázni, étkezés után fogmosás vagy ha nem lehetséges akkor szájvíz. a szájvizet amúgy is ajánlom
2011. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Használd az elmex termékeit, ha eddig nem tetted. Fogkrém+szájvíz+gél. Nagyon-nagyon hasznosak együtt. Ezenkívül használj fogselymet és kérd meg a fogdokit, hogy mutassa meg a helyes fogmosást.

Nekem is nagyon romlottak a fogaim, nekem is a genetikára fogták, de amióta azt csinálom, amiket tanácsoltam neked is, egyetlen egy új tömésem sincs! Pedig csak napi 2x mosok fogat, viszont akkor nagyon-nagyon alaposan.

2011. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, az "azóta" az konkrétan 6 éve. :)

Most vagyok 21.

2011. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 2. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!