Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehet az hogy nem...

Hogyan lehet az hogy nem fogadnak 17 évesen fogszabályzáson?

Figyelt kérdés
3 hónap múlva betöltöm a 18at, és egy csomó helyen nem fogadnak fogszabályzáson. Pedig van egy problémás fogam ami hátrafelé nőtt, és úgy nézek ki mintha nem lenne ott fogam. Ráadásul látványos helyen van. Mit tudnék tenni?
2011. febr. 2. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy 18 év felett már nem támogatja a TB, ezért el sem kezdik, mivel a kezelés akár évekig tarthat.

Magánorvos segíthet, de húzós lesz.

2011. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem azért találok valami más megoldást is.
2011. febr. 2. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok helyen fél év, mire időpontot adnak, utána megint fél év, mire lenyomatot vesznek, utána megint 3-6 hónap, mire felragasztják a fogszabályozót, de ez csak egy átlag, van, ahol ennél több, de 6-10 hónapnál kevesebb idő alatt sehol nem úszod meg (kivéve ugye a magánrendelést). Szóval emiatt van, későn kaptál észbe, a támogatásból sajnos kicsúsztál.
2011. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 17évesen csináltattam fogszabályozót,pár hónapra rá töltöttem be a 18 at! Valóban nem támogatja a TB ha elmúltál 18!
2011. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és te hol csináltattál??
2011. febr. 4. 04:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Tatabányán,sztk-ban!
2011. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!