Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a baj a fogínyemmel...

Mi lehet a baj a fogínyemmel hátul?

Figyelt kérdés
1napja leghátul felül nagy bub van az inyemnél azt hittem jön a bölcsesség fogam. Erre reggel mikor fel kelek fáj még jobban nem tudtam összecsukni a szám megnéztem és már lent is olyan 2szer akkorára meg van dagadva leghátul alul mint a fogam és ez puha felül a búb meg kemény. Nem tudom mi ez de hallottam olyan fogíny betegségekröl amitöl ki hullhat az összes fogam:( este menjek el ügyeletre vagy hétfön ráér a fogorvos? Szerintetek nagy baj lehet vagy csak szimpla fogíny gyulladás?:(
2011. febr. 20. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy jön a bölcsességfogad. Menj el a fogorvoshoz, hogy rá tudjon metszeni. Úgy hamarabb áttöri az ínyt. Addig is öblögess jó erősre főzött kamillateával.
2011. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha bölcsesség fog akkor lent is attól gyulladhatott ba jobban mint fent? fájni fog mikor felvágja?
2011. febr. 20. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni, érzéstelenítőt kapsz előtte. Mindenesetre jó lenne egy RTG kép, hogy milyen mélységben van a fogad.
2011. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!