Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már 2 napja a fogínyemmel ez...

Már 2 napja a fogínyemmel ez a fájdalom van. Mi lehet ez? Bőv LENT.

Figyelt kérdés
2 napja már be van dagadva a felső ajkam. az orrom alatt. és ha egy kicsit is megnyomom hihetetlenül fáj. és mikor a fogamat is megnyomom belenyilal a fájdalom. de már állandóan fáj. napi 4 flectorral tudom csak elviselni, mert a fogorvos szabadságon van. mellesleg ez a fog egy korona.nem is értem..:\ mikor belül a fog felett végighúzom az ujjam, érzek kis duzzanatot, ami fáj. fogíny lehet begyulladva?:| nem bírom már ezt az elviselhetetlen fájdalmat. segítsetek:(
2011. szept. 11. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogorvos! Ha a dokid szabadságon van és mindenképpen vele akarod megcsináltatni a fogadat, akkor nincs más hátra, mint hogy húzd ki addig valahogy: fájdalomcsillapítókkal, bármivel.


Ha a fogad nem rossz, akkor esetleg az ínyed gyulladt be (bár az nem csinálj ilyen fokú fájdalmat általában), arra jó pl.a Flogosol vagy hasonló, jó erős öblögetőszer. Ha nem bírod, akkor ügyelet helyett keress egy másik magándokit, minél hamarabb. Többet ennél nem tudok Segíteni, mert nem varázsolhatom le rólad a fájdalmat, max. szurkolhatok neked, hogy rendbe jöjj mihamarabb, de az nyílván nem sokat segít ebben a helyzetben.

2011. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ezen a fogon egy korona van. és a fogínyemen van az a "dagadás" :\
2011. szept. 11. 10:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a nagy büdös helyzet, hogy elmentem vele dokihoz..megbökte tűvel a gyulladást és hihetetlen mennyiségű genny jött ki belőle..majdnem szószerint beszartam.. aztán kiderült h nincs gyökérkezelve a korona alatti fog..szóval kifurta, és elkezdte kezelni..most ugy maradt a fog lyukasan, és aztmondták szivogassam h kijöjjön a cucc..hát most legalább már nem fáj:) de egy hét mulva megint gyökérkezelés..
2011. szept. 12. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!