Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyenkor ezt be kell tömetni,...

Ilyenkor ezt be kell tömetni, vagy mi lesz vele?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam első 6 fogamra koronát. Ahogy felragasztotta a doki ugye a cement kifolyt és nyilván rákötött a mellette lévő (vagyis a 4es )fogamra. A doki ahogy leszedte a felesleges cementet, sikerült neki 1 darabot a fogamról is lekaparnia vele együtt. Az ujjammal is érzem, hogy hiányzik onnan a fogamról belülről.

Menjek vissza, hogy tegyen rá tömést, ilyen esetben ez jó megoldás, lehetséges?


2011. febr. 21. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

persze menj el hozzá, és felépíti neked a hiányzó részt.

Szerintem még érzéstelenítő sem kell majd hozzá

22L

2011. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bányai Károly ***** válasza:
És nehogy pénzt merjen kérni érte!!!
2011. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

pedig magándoki...

de h csinált ilyet?

2011. febr. 21. 17:38
 4/8 A kérdező kommentje:
mit mondjak neki? h én nem fizetek azért mert ő rontotta el?
2011. febr. 21. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy kér érte pénzt. Ha igen, akkor sem tudsz mit tenni. megcsináltatni meg kell, mert egy sérült fog sokkal könnyebben romlik. Az én magándokim nem kért pénzt, pedig nem az ő hibájából pattant le egy picike darab. Kb 3perc alatt kijavította, és köszönte szépen:P

első voltam

2011. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

tett rá tömést?

és rögtön észrevette?

2011. febr. 21. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:

hát nekem ez egy gyökér kezelt fog. És én vettem észre a végleges tömés után pár héttel, hogy kicsit érdes. Kemény cukrot ettem, és ráharaptam. gondolom ezért pattant le egy egész kicsi darab.

Picit fúrt rajta, és sima fehér tömőanyaggal kijavította. Érzésteleníteni sem kellett.

2011. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi!
2011. febr. 21. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!