Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon kopik a zománc a...

Nagyon kopik a zománc a fogaimon az ínyszélnél. Érzékenyek is ott a fogaim. Melyik fogkrémet javasoljátok?

Figyelt kérdés
Eddig zöld Elmexet vettem, vagy Sensodyne whitening-et,(ezek nagyon hatékonyak voltak) de olyan drágák, most már nincs rá ennyi pénzem.Van az olcsók között is valami jó a fenti problémára?
2011. febr. 24. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A Sensodyne nagyon nagyon jó. Nekem maximálisan bevált.
2011. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sensodyne Classic... Olcsóbb, mint a Whitening, de szerintem egyedül a Sensodyne hatásos. Erre sajnos muszáj lesz áldoznod anyagilag.
2011. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nah bocs. Olcsóbbat nem tudok, de lehet nem volna hülyeség elmenned a patikába hátha kevernek ki valami balzsamot a fogadra.
2011. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rosszul mosol fogat, rossz tecnikával, vagy nagyon kemény a fogkeféd. Ezen változtass. Egyébként a fognyaki érzékenységet lehet csökkenteni 40%-os zinci chlorati-val is. Kérd meg a fogorvosodat, hogy írja fel neked.
2011. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Csak extra soft (nagyon puha)fogkefével tudok fogat mosni.A DM saját márkája árban is nagyon jó ebben a kategóriában.Lehet, hogy a fogmosási technikám nem a legjobb, vagy genetikusan gyenge a zománcom.s az ínyszélnél tapad meg leginkább a lepedék.Még a munkahelyen is mosok fogat ebéd után, mégis lyukadnak a fogaim, s érzékenyek.
2011. febr. 24. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Van Sensodyne fogkefe is, ráadásul Soft. Tényleg nagyon jól ki van találva, működik!
2011. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!