Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet valami baj abból, ha a...

Lehet valami baj abból, ha a tömés nem teljesen sima?

Figyelt kérdés

Kb. fél órája lett betömve a bal oldalon felső sorban a 6os fogam. Az a helyzet, hogy érzem ott a tömést, szóval nem 100%osan sima, hanem egy kicsit érdes.

Nem az orvos hibája mert ő kérdezte hogy simának érzem-e, a nyelvemmel annak éreztem, szóval azt mondtam igen és nem finomított már rajta többet.

Csak aztán miután végzett vele és hazafelé menet kb. 5 perccel a befejezés után kicsit ,,teszteltem", éreztem, hogy nem teljesen sima. De amúgy nem fáj meg semmi, csak érzem hogy ott a tömés.


Lehet ebből valami gond a jövőben? Mert ha igen akkor majd megkérem a fogorvost hogy kicsit simítsa ki. Engem nem zavar igazából, csak ha valami baj lehet belőle inkább szólok róla ott.


Köszi előre! 15/F.


2011. febr. 28. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
most még ne érjél hozzá , és ma ne mossál fogat sehol ma!!! Még fog kopni , ne agodj ! na meg nem kopik akkor menj vissza csiszoltasd le , mert utána felsértheti az inyedet , nyelvedet is !!
2011. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor nekem is tömték anno,nekem is elég fura volt..Már amikor kijöttem,éreztem,hogy nem tökéletes..Aztán 2-3 napig "szenvedtem" és aztán megszoktam,és amúgy tök kényelmes lett meg minden. :D

14/L

2011. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!