Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől van a fogkrémnek ilyen...

Mitől van a fogkrémnek ilyen kegyetlen aceton szaga?

Figyelt kérdés
Itthon két féle fogkrémet használunk, én Elmexet, anya meg mindig másmilyet. Fogszabi levétele után kaptam egy sínt amit éjszakára kell használjak, természetesen szoktam mosni fogkefével meg fogkrémmel, de anyáéval, mert ő mindig azt veszi ami olcsóbb, vagyis amikot kettőt adnak együtt, vagy plusz xy százalék ajándék.. Na de tegnap kilakkoztam a körmöm átlátszóval, aztán este mostam a kis sínt, érzem hogy valaminek kegyetlen körömlakklemosó szaga van..(a fogkrém pont aznap lett véve) Hát megszagoltam, ugye a kezembe volt, hát mondom büdös büdös, de biztos a körmöm az frissen lakkozva.. Aztán ma reggel is mostam, de rájöttem hogy a fogkrémnek van ilyen szaga. Mitől?:|
2011. márc. 1. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szokott lenni, hogy napokkal a körömfestés után is érzem az aceton szagát. Nem lehet, hogy mégiscsak a kezeden érzed? Más is érzi a fogkrém szagán ezt? Esetleg még nézd meg az összetevőket, hogy mi van benne, mitől lehet fura szaga.
2011. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, hogy a körmöm, mert most is szagolgatom és semmi szaga nincs, viszont a fogkrémnek nagyon. Megnézem:/
2011. márc. 1. 17:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom, kérdeztem anyát, azt mondta ő nem érezte..
2011. márc. 1. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a fogszabályzónak volt olyan szaga, pl. a lehelletedtől? Ha igen, akkor azonnal irány a doki, mert az acetonszagú lehellet valami betegséget jelent.
2011. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fuj, nem. nem fogszabi csak egy sín, és nem, annak nincs semmi szaga, a fogkrémnek viszont van, anya szerint "ennyire mentolos"...
2011. márc. 7. 13:30
 6/7 anonim válasza:
Az Elmexnek alapból van ilyen fura meg kicsit kellemetlen íze meg szaga a benne lévő gyógynövényektől, ha erre gondolsz. Én is szoktam azt használni, amúgy ettől független sztem jó minőségű fogkrém :)
2011. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem az elmexnek van, azzal nekem nincs semmi bajom, sztem valami vademecum, majd megnézem. SZAGRÓL MEGISMERNÉM:DDDDDDDD
2011. márc. 7. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!