Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy létezik hogy még van...

Hogy létezik hogy még van 1tejfogam 25évesen?

Figyelt kérdés
multkor közölte velem a doki.Kicsit ledöbbentem.:)Most már jólenne ha nem esne ki,mivel az elöl,a szemfogam mellett van,és nincs "kedvem"fogat épitgettetni-pótolni....
2011. márc. 5. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Tejfog után csont fog nő. Nem kell pótolni, kinő az magától.

Egyébként van ilyen. Ritkán, de előfordul.

2011. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de tejfog után nem nő már semmi nem?Vagy akkor én tudom rosszul,na mindenesetre maradjon csak meg ha eddig nem akart kiesni:D
2011. márc. 5. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Tejfog után nem nő már semmi? Ezt honnan vetted? Neked sosem esett ki tejfogad mikor kicsi voltál? Most mégis vannak fogaid.
2011. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van csírahiány, kisőrlőknél viszonylag gyakori.

Mivel nincs alatta csontfog, így nem fogja mi nyomni a tejfogad gyökerét, tehát nem fog felszívódni.

Jó néhány évig még bírhatja, szóval később is ráérsz majd aggódni.

2011. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!Igaz,visszanőttek amik kiestek.Csak most az zavart be,hogy hirtelen elfelejtettem hogy nekem ez tejfog,és azért irtam hogy tejfog után már nem nő semmi,mert hogy kiesett a tejfog,és hogy azután nem nő semmi,de nekem még nem esett ki,tehát még nő utána igen,na ezért zavarodtam össze..:)
2011. márc. 5. 17:18
 6/6 anonim válasza:

Szerintem az utolsó 1 mondatot az, amibe mindenki belezavarodott! Meg előtte is érdekes, hogy "visszanőttek" miután kiestek :DDD

Na de nem oltani akarlak, tényleg van ilyen, kisőrlőknél előfordul, hogy csak tejfog nő és alatta maradó fog nem.

2011. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!