Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik már vmi korrigáló...

Létezik már vmi korrigáló megoldás erre?

Figyelt kérdés

Kiskoromban szükségem lett volna fogszabályzóra azthiszem, de sajnos nem volt. Már igy majdnem 2O éves koromra elég elképzelhetetlen számomra hasonló eljárás. A problémám az lenne, hogy a 2 első fogam nem ér össze teljesen, egyik picivel kinnébb van. Arra lennék kiváncsi, hogy létezik-e már olyan megoldás, ami ezt korrigálja és nem látványos, úgy értem nem látszik, mint a fogszabályzó nap mint nap.

Egyre inkább zavar ez az esztétikai probléma, meglehet, hogy még kisebbségi komplexust is okoz nálam...:(

Mit tehetnék?


2011. szept. 26. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyan ilyen fogaim vannak ,én most jobban utánamentem ennek . Először is tetesd rendbe az összeset ne legyen szuvas meg lukas (én is ebben a sorrendben haladok) aztán jöhet az esztétika. Én elhatároztam kifehérítettem(normálisan) mielőtt megcsinálják az elülsőket. DE mivel már voltam rendelői fehérítésen valószínű csak az otthoni fogorvos által készített sínes megoldás marad -1 mert az nem fáj annyira 2 kíméletesebb az ínynek is .3 tartósabb az eredmény



És akkor a lényeg - van ilyen héj megoldás amit szépen odaillesztenek(nem a luminers!!) és már meg is van oldva dolog -ezt is lenyomat alapján csinálják azt hiszem porcelánból. Én már láttam ilyet és tényleg szép ,megváltoztatja az egész karaktert .Nekem is sok önbizalomproblémát okoz ez ..

ja az összeg egy ilyen héj esetében 100ezer ft ,legalábbis nekem ennyit mondták ahol voltam és ez nem tűnik annyira drágának mint pl a luminers (aminél már be is igazolódott h s@zar )


Szóval ha csak ilyen héjat csináltatsz és nem akarsz fehéríttetni akkor 200(2fogra) + egyéb költségek ,munka ,fogkőleszedés előtte stb

2011. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uuha, köszönöm a választ, azthiszem mostmár tényleg megjött a reményem!
2011. szept. 26. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!