Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Fogfehérítő fogkrémek érnek...

A Fogfehérítő fogkrémek érnek valamit? pl: colgate max white one.

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 21:07
 1/5 anonim válasza:
nem
2011. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszek bennük. Ha működnének, nem lenne drágább a rendelői fogfehérítés egy tubus fogkrémnél. Csináltasd szakorvossal.
2011. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tény hogy a fog ALAPJÁRATON sem fehér teljesen. Amikor valakinek sárga lesz "kitartó" kávé plusz cigi után, azzal már nem nagyon lehet mit kezdeni, csak fogorvosnál.
2011. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia, én dohányoztam, és nekem a Perl Weiss (azt hiszem így kell írni) és a clynomin gyönyörű fehérré tette a fogaimat! mióta letettem a cigit, azóta is használom.

segít még a citrom is, csak nagyon érzékeny lesz utána a fogad. fehérítőszerek közül nekem a dm-ben kapható white and go volt a leglátványosabb, 3290Ft, és tényleg ajánlom bárkinek! ez egy ecsetelő, naponta be kell kenni vele a fogaid. ha ezek közül egyik sem tetszik, próbáld ki a fogport, minden fogmosás után, valamennyit az is lehoz az elszineződésekből!

2011. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha ki akarod fehéríteni a fogaidat akkor néha moss fogad szódabikarbónával. nem valami jó az íze, de kifehéríti a fogaidat láthatóan. csak vigyázz hogy ne nyeld le. tényleg hatásos
2011. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!