Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az a helyzet hogy elől letört...

Az a helyzet hogy elől letört egy nagyobb darab a fogamból. Mit fognak csinálni vele? Attól félek hogy kihúzzák :S Még nem vagyok 18.

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
először is megnézik sérült e a gyökér. ha sérült, akkor van rá esély, hogy elhal az egész fogad. ez esetben kihúzzák, vagy tesznek rá egy tokot, ahogy szeretnéd. ha nem halt el a gyökér, akkor visszaépítik a törött darabot.
2011. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is letört a jobb 1-esem 1/3-a még általános iskola első osztályban. Visszapótolták lézeresen, ami egyáltalán nem fáj, csak hosszú ideig tart, és könnyen letörhet újra.

Nekem eleinte szinte évente letört, mert még nőttek a fogaim.. de most már vagy 3 éve nem tört le.

Különben pedig a húzástól sem kell félni, mert ha muszáj, akkor nincs mit tenni, és már elég szép műfogakat tudnak csinálni.

2011. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!