Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogorvoshoz tartozom...

Melyik fogorvoshoz tartozom most, vagy bármelyik fogorvosnak kezelnie kell, akinek nem magánpraxisa van, hanem államilag finanszírozott?

Figyelt kérdés
Miskolcon van az állandó lakcímem, de Budapesten tanulok. Kihez menjek? mert ugye eddig a gimnázium fogorvosához jártam, de az egyetemnek nincs.
2011. márc. 28. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát kérdezz utána ott akihez mennél, mert a fogorvosoknál ez nem úgy működik mint a háziorvosnál.

Egyáltalán nem köteles ellátni.

Az én fogorvosom például csak a kerületi lakcímkártyával rendelkező embereket látja el ingyen, a többieknek fizetnie kell.

2011. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Budapesten vannak ugynevezett központi fogorvosok, akik bárkit fogadnak, akinek van TB-je. Párom Nyíregyházi, most Budapesten lakunk és oda jár. Valahol Baross utca környékén van, akihez jár.
2011. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Esetleg ha a Baross utcai fogorvos nevét megkérdeznéd nekem, annak nagyon örülnék... vagy egy telefonszámnak is:)
2011. márc. 28. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt a honlapja

2011. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:) Már a héten elmegyek:)
2011. márc. 30. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!