Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alkudhatok a dokival?

Alkudhatok a dokival?

Figyelt kérdés

Be van gyulladva a fogam, és feldagadt az állam is miatta. Ma megyek orvoshoz, de nem akarom hogy ilyen gyulladtan hozzá nyúljon. Biztos h szörnyet halnék ott a székbe.

Kérhetek valamilyen gyulladás csökkentő gyógyszert a kezelések előtt?


2011. márc. 29. 03:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Aludhatok a dokival ? bocs de simán így olvastam :)
2011. márc. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első: Én is. :DD


Egyébként nem tudom milyen dokihoz mész (magán vagy sztk), de ha nem akarod, akkor nem nyúlhatnak hozzá, nem kényszeríthetnek rá... Nyugodtan lehet kérni egy héttel (nekem ennyi idő volt legutóbb míg lement a gyulladás, éjjel-nappal tömtem magamba a gyógyszert pedig) későbbi időpontot, és akkor megcsinálja amit kell.

2011. márc. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem fog hozzányúlni, hanem antibiotikumot ír fel...ezen nincs mit alkudni
2011. márc. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, mi a gyíkért kell megvárni, míg majd meghalsz a fájdalomtól? Nem lenne egyszerűbb az első intő jelre orvoshoz menni?


Amúgy ha megmondod, hogy nagyon fáj, valszeg nem fog hozzád nyúlni, hanem ad gyógyit rá.

2011. márc. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem vártam a végsőkig, ez egy baleset miatt alakult így.
2011. márc. 29. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!