Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Le fggja húzni a dalacin a...

Le fggja húzni a dalacin a gyulladást a fogamról, ha szedtem 4 napig, és mégis fájt volna a húzás, mert még gyullad a fogam?

Figyelt kérdés
Ki akarta úzni a doki,de nem hatott a szuri,mert már csak a fogótól nagyon fájt,még me sem mozgatta.Most szednem kell még egy hétig,akkor addigra le fogja húzni?
2011. márc. 30. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogja "lehúzni" a gyulladást, hanem elmulasztja. Nekem is egyszer begyulladt a foggyökerem, pedig ép egészséges a fogam. Azt hittem csillagokat látok, annyira fájt. Egy hét Dalacin szedése után semmi bajom nem volt.
2011. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem gyulladt, gennyes, a hatodik gyökérkezelés és gyógyszerezés sem használt neki, hiába nincs benn ideg, fáj, az arcüregem is gyulladt a fogamtól, és a fülem, a nyakam az állkapcsom is fáj, lázam is volt, kattog is az állam menés közben, de a lidokain, az érzéstelenítő és a fájdalomcsillapító mégis használt, nem gyógyult meg, de mégse éreztem semmit
2011. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen, viszont érdemes melléje ízlés szerint gyulladáscsökkentőt is szedni, pl algopyrin, cataflam (a paracetamolt és ibuprofent inkább kerüld). Ha a klindamicinre rezisztens baktérium okozza, akkor más antibiotikumot kell szedned. Ez kiderül 4-5 napon belül. Ha már elkezdted szedni, akkor ne hagyd abba, ha mellékhatások jelentkeznek, akkor azonnal fordulj orvoshoz, ő megmondja mi a teendő.
2014. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!