Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik fájdalommentes fogorvo...

Létezik fájdalommentes fogorvoslás? Altatás vagy milyen?

Figyelt kérdés
mostmár elöl is kilyukadt egy fogam. 30-as szép kétgyermekes anyuka lennék ha a fogaim rendbe rakatnám. De rettegek a fogorvosoktól! Altatásban nem lehetne? Vagy mi a megoldás?
2011. ápr. 4. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem altatnak. Van fájdalomcsillapító, más is túléli vele.
2011. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van altatási lehetőség is.Én is rettegek a fogorvostól,és néha én is azon gondolkodom,hogy el kéne menni altatásban megcsináltatni..De ezt csak maszek vállalja,és ahogy hallottam elég drága kezelés lenne.Még évekkel ezelőtt kérdeztem egy magán klinikát,de fix árat nem mondtak..Avval kezdték,hogy 6000 forint a röntgen vizsgálat,hogy lássák melyik fog a rossz,és mit kell csinálni vele.Az altatásról csak annyit mondtak,hogy függ attól,hogy mennyi időt vesz igénybe és olyan 50 ezer forinttól számoljam csak az altatást(ami ma már több is lehet),és persze ott vannak a többi árak..

Majd ha lesz olyan 300-400 ezer forintom akkor újra utána járok ennek az altatásos kezelésnek..De engem is érdekelne,ha valaki mostanában volt így az mennyit fizetett.

2011. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
magánrendelésre kell menni ott sokkal emberségesebbek(persze drágábbak is ennyi pénzért legyenek emberbarátok) ott ugy csinálják h elöször bekenik lidocainos krémmel vagy sprével azt a helyet ahova a rendes fájdalomcsillapitot adnák majd megvárják mégelzsibbad kiprobálják h érzel e még ott valamit ha igen akkor várnak vag ykennek még. és csak akkor adja be a rendes injekciot ha már teljesen lezsibadtál. szfváron 8e volt a vizitdij kitömte a fogamat meg ha már ottvoltam lekapta a fogkövet is és össz 10et fizettem nekem megérte minthogy ingyen de kapásbol belémbökjenek
2011. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az altatás veszélyes is, meg nem is jó semmire: Sokkal jobban fáj, mikor elmúlik a fájdalomcsillapító, és van hogy be is lázasodsz.
2011. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
altatás? én még ilyenről nem hallottam és szerintem hülyeség is...nekem kikelett műteni így alól az alsó bölcsességfogaimat...szikével körbevágtág és kihúzták persze elötte kaptam fájdalomcsillapítót,érzéstelenítőt. Nem kell félni a fogorvostól ha injekcióval adja a fájdalomcsillapítót,érzéstelenítőt akkorse mert ha ügyes keze van akkor meg se érzed:) de ha meg is érzed akkor kb csak 1 másodperc alatt már hat is az érzéstelenítő...szóval nem kell félni:) a bajt megkell előzni mert ha nem előzöd meg akkor fog igazán fájni...tudtad pl hogy a fogfájás az egyik legerősebb fájdalom?
2011. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!