Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata fájdalommentes fogászattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ahol már az érzéstelenítés se fáj. Budapest,Pest megye északi része érdekelne.

Hely,vagy akár konkrét orvos név is érdekelne.

Kérem csak TAPASZTALAT alapján írjatok!


2011. ápr. 12. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
bocs az offért de ez engem is nagyon érdekel.mert nagyon félek a fogorvostó.ő a mumusom
2011. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szintén zenész! :-)
2011. ápr. 12. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem nincs tapasztalatom vele kapcs.ban, de ha a doki befújja lidokain sprayel a helyet ahova szúrja az injekciót, akkor nem fájhat, nem? Erre sztem SZTK dokinál is van lehetőség.
2011. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik magándokinál kérheted, hogy kenje be előre az ínyedet Lydocainnal, ahová szúrni fogja az érzéstelenítőt. Az én dokim ezt csinálja (egy pálcika végén vatta van, azt átitatja Lydocainnal, majd bekeni vele az ínyemet), egyszer sem éreztem, ahogy beadja a szurit:-)
2011. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem: van, ahol altatásban is csinálnak fogorvosi beavatkozást, csak persze meg kell jól fizetni. Ezt interneten láttam, vannak ilyen magánrendelők, azért kerestem, mert én is nagyon parázós vagyok, de ezzel a Lydocainos érzéstelenítéssel is tökéletes a dolog...
2011. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez változó nálam.

Most akihez járok, fáj azért az injekció,de nem az, ahol beszúrja, hanem bent érzem.

Viszont utána totál semmit nem érzel.

Előtte meg olyan fogorvosom volt, h úgy beadta, h semmit nem is éreztem, de utána annál jobban.

Szal inkább az injekció fájjon, mint maga a kezelés.

2011. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ööööööö....inkább egyik se!!! :-)

Nem vagyok egy beszari típus, de a fogorvos...ááé...

Esetleg valaki XV.ker. környékén?-aki ilyen kencés doki?

2011. ápr. 13. 14:30
 8/8 Greene válasza:
SOTE fogpótlástani klinika. Kapsz egy adag érzéstelenítőt injekcióként majd csinos kedves Dr.nő megcsinálja a fogad.
2011. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!