Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem minden esetben fáj a...

Nem minden esetben fáj a bölcsesség fog mikor jön?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, felül jön a Bölcsesség fogam, még nem fáj (lekopogom) Most már kibújt egy pici darabka , de nem fájt. Minden fogam ami nőtt, fájt. Nem mindenkinek fáj?


Másik kérdésem: Mi folyásolja be hogy kinőljön a bölcsesség fog?? Érett-e valaki hozzá. Vagy mitől?


Köszönöm


2011. ápr. 5. 16:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert én 23 vagyok, és még nincsen, vagy igazából nem tudom, ha van is nem fájt, csak nem tudom, hogy az az, mert ahogy nézem már nem nagyon van több fognak hely a számban :S
2011. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem a heteseid nőnek? Mert nekem 13 évesen fogszabályzóm volt, és akkor nőttek a heteseim. A bölcsességfogam még sehol, pedig 23 vagyok, a tesómnak (20) is csak most kezd nőni.
2011. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem fájt. Onnan tudtam meg, hogy kibújtak, hogy egyszer csak ott volt egy vadiúj, egészséges fog tömés nélkül.
2011. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

" A nevét valószínűleg onnan kapta, hogy 18-24 éves kor táján bújik elő, amikor már érett személyiséggel rendelkezünk" De ettől függetlenül szerintem semmi köze ahhoz,hogy érett valaki vagy sem.Nekem például mind a 4 kijött.A nővéremnek csak kettő,míg a húgomnak csak az egyik alsó bölcsességfog jött ki..

Attól,hogy neked nem fáj,azért érdemes megnézetni,mert lehet,hogy később a növekedésnél akadályok merülnek fel..A bölcsesség fognak van amikor évek kellenek,hogy kibújjon.

2011. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Legesleghátul, van. Apa azt mondta hogy az.
2011. ápr. 5. 16:57
 6/19 A kérdező kommentje:
Nagyon picike még, olyan mintha egy lyukas fogba egy kis morzsa ragadt volna. tuti hogy az mert a rágó fog melett abba az üres helybe nől
2011. ápr. 5. 16:59
 7/19 anonim ***** válasza:
Legesleghátul van a legesleghátsó fog, ami nem minden esetben a bölcsesség fog. Számold meg, mennyi fogad van.
2011. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ahogy a szátokba nyúltok és a rágófog mellett megfogjátok ott, egy üres hely van. Ott nől ki a Bölcsesség fog. Nekem ott már egy picike kibújt, felől. Tesóm (fiú) 20 éves korában, sírt annyira fájt neki mikor nőtt. Nekem meg egy kicsit sem. Meg sem érzem. (le kopogom)
2011. ápr. 5. 17:01
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz tudni, hogy hol nő ki a fog, hisz sorban vannak. -.-

Annyira nehéz megszámolni a fogaidat?

2011. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
26 fogam van. De a 4 rágófogamból 3 még tejfog
2011. ápr. 5. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!