Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kérjek érzéstelenítést tömés...

Kérjek érzéstelenítést tömés előtt?

Figyelt kérdés
Előző alkalommal fogkőleszedés előtt bekent valami érzéstelenítővel, amitől alig éreztem valamit. Kérjem, hogy tömés előtt is kenje be? Vagy inkább injekció?
2011. ápr. 6. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Töméshez injekció kell, hacsak nem élvezed a fájdalmat.
2011. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régebben mikor voltam 5-6 éve, akkor nem adott semmit tömés előtt...
2011. ápr. 6. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire mély a lyuk. Nekem sokszor csinálták érzéstelenítő nélkül, nem kellemes. Inkább kérj.
2011. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én jobban félek az injekciótól, mint a fúrástól. Ezért nem szoktam kérni injekciót. Volt már gyökérkezelésem is injekció nélkül! Az orvosom "Rambónak" hív..:)))

Mondjuk elég beteg az agyam, mert én a bölcsességfogak műtését is élveztem....:D:D

2011. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még sosem kaptam érzéstelenítőt fogtömésre, pedig most is járok kezelésre és ez a lyuk már majdnem az ínyemnél van.. de én nagyon utálom a fogászatot :S ha lehet messziről elrkerülöm.. xDD
2011. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23:33, a bölcsességfog-műtét alatt fogeltávolítást értesz? Azt is érzéstelenítő nélkül húzattad ki?
2011. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!