Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkőeltávolítás után hosszan...

Fogkőeltávolítás után hosszan tartó vérzés - és még nem állt el. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval a panaszom: ma szedték le a fogkövemet, ami ugye nem kellemes és a művelet közbe is vérzett, de egy idő után elállt. A doki szerint nyugodtan lehet enni utána (persze kímélve a ínyt) de nem is ekkor kezdődött az egész, csak erre gyanakszom. Úgy evés után 0,5-1 órával kezdődött ez az egész. kb úgy 6 óra felé. most meg már fél 11 múlt és még mindig nem állt el... azóta csak ittam, enni nem merek, folyamatosan cserélem a gézeket a számba, de már szorongok az egész miatt és nem tudom mit csináljak.. :S ötletek?
2011. ápr. 9. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Készíts langyos kamillát és azzal öblögesd.Megsértették a fogínyt másképp nem vérezne.
2011. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hmmm.. megnézem van-e kamilla, de szerintem nincs... egyéb valami még van amivel lehetne?
2011. ápr. 9. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez tudod miért furcsa, nekem volt fogkő leszdés és miután kijöttem már nem vérzett.


Nem lehet, hogy túl híg a véred? Hívj fel egy éjszakai ügyeletet, szerintem bármelyik fogorvost, és kérdezd meg, hátha ők jó tanácsot tudnak adni.

2011. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem is elállt miután kijöttem és még csak nem is evés után közvetlen kezdett el. fogorvosnál fél2kor voltam és 5 felé még ettem egyet. a vérzés 6kor jelentkezett
2011. ápr. 9. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj oda viszsza ahol leszedték

Adnak valami csillapítót

2014. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!