Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után mikor áll el a...

Foghúzás után mikor áll el a vérzés?

Figyelt kérdés
Kb egy órája húzta ki a fogorvos a fogam,fogszabályzó miatt kellett,nem volt elég hely a fogaknak.Haza is úgy jöttem hogy vatta volt a számban,de éreztem hogy tele lett,most itthon nekiálltam öblögetni erre eszembe jutott hogy mondta a doki hogy nem szabad öblögetni,betettem vattát de nagyon durván vérzik.
2011. máj. 25. 15:57
 1/2 eNerdzsy ***** válasza:

Hagyd rajta a vattát és ne mozgasd, ne piszkáld.

Ha így teszel és negyed óra múlva is vérzik akkor irány a legközelebbi orvos mert valószínűleg valami gátolja nálad a véralvadást.

2011. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Negyedóra és orvos? Nekem félnapig is vérzett! "Rendes" fogam volt,délelőtt húzta,tett vatát is,én azonban egy óra múlva kb. elvettem onnan,azután is vérzett továbbra is órákis persze már nem nagyon,a köv. órákban pedig szivárgott. A fogorvos szerint ez normális,nem lett semmi bajom tőle.
2011. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!